خرید و فروش شمش نقره

 

کارشناسان کافه سیلور (نقره) در مطلب زیر عنوان کردند

شمش نقره

شمش نقره

در اصطلاح اولیه، شمش نقره مقدار مشخصی از نقره است که به گونه ای شکل داده شده است که ذخیره، حمل و نقل و پردازش آن آسان باشد. نقره تنها نوع فلزی نیست که به صورت شمش وجود دارد. در واقع اکثر فرآیندهای تولیدی که شامل فلزات گرانبها و غیر گرانبها می شود در برخی مواقع شامل شمش می شود.

 

شمش نقره

میله های نقره و شمش های نقره ممکن است یکسان به نظر برسند. آنها از یک ماده ساخته شده اند، پس تفاوت چیست، درست است؟ در واقعیت، اگر می‌خواهید نقره بخرید یا بفروشید، چند تمایز کلیدی وجود دارد که باید یاد بگیرید.

شمش نقره
تفاوت بین میله های نقره و شمش نقره؟

شمش های نقره برای ذخیره سازی روی هم چیده شده اند


بررسی شمش نقره

همانطور که ممکن است تصور کنید، چالش اصلی که هنگام تلاش برای تعریف آنچه میله های نقره را از شمش نقره جدا می کند، به انعطاف پذیری زبان و اینکه چگونه معانی این کلمات می تواند از مکانی به مکان دیگر متفاوت باشد، رخ می دهد.

شمش نقره

شمش ها را می توان به عنوان یک لوح خالی در نظر گرفت. شکلی مناسب که در آن نقره و سایر فلزات می توانند تا زمانی که مورد نیاز باشند وجود داشته باشند. آنها ممکن است ذوب یا ماشینکاری شوند تا چیز جدیدی بسازند. آنها ممکن است تا تاریخ بعدی در شکل شمش خود باقی بمانند، یا به عنوان ذخیره ارزی خود عمل کنند.

شمش نقره
شکستن میله های نقره

اینجاست که همه چیز کمی سخت‌تر می‌شود، زیرا از برخی جهات، کلمات "میله" و "شمش" در هنگام اشاره به نقره یا طلا به طور مؤثر قابل تعویض هستند. اما برای اهداف عملی، و برای کسانی که کمی بیشتر در مورد صنعت می دانند، معقول است که این اصطلاحات را متمایز از یکدیگر تعریف کنیم.

شمش نقره

یک شمش نقره اساساً یک راهنمای خودی برای تکرار طلا و نقره به مراتب بیشتر از یک شمش است که معمولاً با مشخصات تحویل خوب مطابقت دارد. این بدان معنی است که محتوای نقره یک میله استاندارد باید بین 750 تا 1100 اونس تروی یا حدود 23 کیلوگرم تا 34 کیلوگرم باشد.

شمش نقره

یک شمش نقره نیز باید با ابعاد خاصی مطابقت داشته باشد تا این استانداردهای شناخته شده بین المللی را برآورده کند. ارتفاع آن باید بین 60 تا 100 میلی متر، طول سطح بالایی 250 میلی متر تا 350 میلی متر و عرض سطح بالایی بین 110 میلی متر تا 150 میلی متر باشد.

همانطور که می بینید، آزادی عمل مناسبی در مورد آنچه که توسط این استانداردها قابل قبول است وجود دارد.

در نهایت، یک نوار نقره باید با شماره سریال، مهر سنجش، رقم ظرافت و سال ساخت که همه روی سطح آن نمایش داده شده باشد، ارائه شود.

شمش نقره
سرمایه گذاری در شمش نقره و ساچمه نقره

برای اکثر سرمایه گذاران، میله های نقره که به درستی ساخته شده و به درستی استاندارد شده اند بهترین یا در واقع تنها گزینه سرمایه گذاری خواهند بود. میله های نقره 1 کیلویی ما یک گزینه سرمایه گذاری خوب است. شمش نقره ساده معمولاً در بازار آزاد دیده نمی شود و تولیدکنندگان معمولاً از آنها برای اهداف تولید عملی استفاده می کنند، نه به عنوان وسیله ای برای ذخیره ثروت و به دست آوردن سود سالم.

شمش نقره

شمش نقره

شمش نقره

شمش نقرهشمش نقرهشمش نقرهشمش نقرهشمش نقرهشمش نقرهشمش نقرهشمش نقره

blog.comments.leaveyourcomment
blog.comments.onlyregisteredusersleavecomments