مرکز خرید و فروش شمش نقره

مرکز خرید و فروش شمش نقره

بهترین و فدیمیترین فروشگاه خرید و فروش انواع شمش نقره در وزنهای مختلف کافه سیلور میباشد که کلیه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و راهنمایی در مورد نحوه خرید و فروش شمش نقره و ساچمهد نقره را به صورت رایگان ارائه میدهد.

از کجا شمش نقره بخریم؟ شمش نقره چیست؟ (از فروشگاه نقره کافه سیلور)

در هنگام خرید کردن شمش نقره و حتی مدل های مختلف نقره همانند: پلاک، سکه و غیره به مکانی که وارد می شوید و از کسانی که  شمش نقره را برای شما توضیح می دهند همگی باید دارای اعتبار باشند که اگر زمانی به هر دلیلی  شمش نقره خریداری شده فاقد اعتبار و ارزش بود قابلیت امتیاز عودت و تعویض را دارا باشد. از سایت های معتبر و همچنین فروشگاه های آنلاین که از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار هستند و نیز دارای مجوز های لازم می باشند، می توانید با مشورت و حتی با خیالی آسوده به خرید و نیز سرمایه گذاری شمش نقره بپردازید.

انواع شمش نقره

شمش نقره یکی از محبوب‌ترین دارایی‌های افراد است که می‌تونیم اونا رو به سرعت بفروشیم یا راحت بخریم. فروشنده‌های جواهرات و فلزات گرانبها به این نوع دارایی، دارایی نقد می‌گن. از طرف دیگه خرید شمش نقره روش مطمئنی برای سرمایه‌گذاری در بازار هست. یک توصیه مهمی که می‌تونیم داشته باشیم اینه که شمش یا شمش‌های نقره خودتون رو توی یک محافظ نگهداری کنید. و هیچ وقت هم اونها رو تمیز نکنید.

مشورت با یک مشاور سرمایه گذاری قبل از خرید شمش نقره

حتما قبل از خرید شمش نقره با کارشناسان سرمایه گذاری مشورت کنید تا بتوانید

 

خرید و فروش شمش‌ نقره به بهترین قیمت

قبل از اینکه قصد فروش نقره رو داشته باشید، منتظر باشید تا قیمت نقره توی بازار افزایش پیدا کنه. توجه که سرمایه‌گذاری در نقره با اینکه پرسود هست، اما کمی بی‌ثبات هم هست. بخصوص وقتی که شما بخواهید اون را با طلا و سایر فلزات گرانبها مقایسه کنید و به نگرانی خودتون اضافه کنید. پس اجازه بدید قیمت نقره به اوج برسه. همین خواست ارزون بشه، شما خودتون متوجه می‌شید که اون نقطه، نقطه اوج بوده. پس همین جاست که باید نقره‌تون رو به فروش برسونید. اما به یاد داشته باشید که اگه نتونستید بفروشید و دیدید که قیمت نقره در حال سقوط هست، شمس‌های نقره‌تون رو نگه دارید. چون که زمان خوبی برای فروش نیست.

بر عکس بهترین زمان برای خرید شمش نقره همون زمانی هست که قیمت‌ها به صورت نزولی در حال کاهش هستند. همین جاست که همه از شدت ترسدر حال فروش شمش‌های خودشون هستند. یکی از بهترین وبسایت‌های که می‌تونید با استفاده از اون، قیمت لحظه‌ای نقره رو توی دنیا بررسی کنید، سایت silverprice هست.

 

شمش نقره 1 ;dg,dd

 

موقع خرید به نوع و وزن شمش نقره توجه کنید

شمش‌های نقره موجود توی بازار معمولا در دو نوع ساخته می‌شن. یا ساده و به صورت دستی ساخته شدن و یا با علامت و نقش و تزئین خاصی. نکته قابل توجه اینه که شمش‌های طرح‌دار از نظر قیمتی، بالاتر از انواع ساده معامله می‌شن.

وزن شمش نقره معمولا از ۱ اونس تا ۵۰۰۰ اونس متغیر هست. شمش‌های ۱۰ اونسی و ۱۰۰ اونسی از رایج‌ترین شمش‌های نقره موجود در بازار هست. اگه به دنبال سود خود هستید، خرید شمش نقره ۱۰۰ اونسی رو توصیه می‌کنیم. اما اگه قصد دارید که شمش نقره شما زودتر به فروش برسه، می‌تونید شمش نقره ۱ تا ۱۰ اونسی خریداری کنید.

 

برای خرید یا فروش شمش نقره یا ساچمه نقره میتوانی به فروشگاه کافه سیلور به صورت حضوری مراجعه کنید

برای فروش شمش نقره خود بهتره که به صورت حضوری به فروشگاه کافه سیلور مراجعه کنید. همون طور که قبلا هم گفتیم، خریدار برای خرید شمش نقره شما، حتما نیاز به رویت اون خواهد داشت. پس بهتره بعد از تماس با فروشگاه و اطمینان از اعتبار اون، حضورا مراجعه کنید.

شما هنگام خرید نقره حتما به نکات زیذ توجه کنید.

1- مشاوره سرمایه گذاری در شمش نقره

حتما در هنگام خرید با کارشناسان ما مشاوره کنید

 

شمش نقره 250 گرمی

 

2- انواع شمش نقره

شمش نقره با برندهای مختلف جهانی عرضه میشود که از معروفترین آنها میتوان به ایرانی و ترکیه و امارات و سوییس نام برد.

3- وزن شمش نقره

شمش نقره معمولا در اوزان زیر  عرضه میشود

1-شمش نقره  1 انسی

2- شمش نقره  50 گرمی

3-شمش نقره   100 گرمی

4-شمش نقره   250 گرمی

5-شمش نقره   500 گرمی

6-شمش نقره  1000 گرمی (یک کیلویی)

 

4- خرید از فروشگاه معتبر

حتما دقت کنید فروشگاه آنلاین فروش شمش نقره فروش حضوری هم داشته باد تا بتوانید در هنگام خرید یا فروش به ان فروشگاه مراجعه کنید.

5- عیار شمش نقره

شمش نقره با عیار ۹۹۹ و عیار ۹۹۹٫۹ حتما با ارائه گواهی باشد.

 

6- کارمزد خرید و فروش شمش نقره

حتما دقت کنید که فروشگاهی که از آن شمش را تهیه میکنید. خود خریدار هم باش و با کارمزد مناسب شمش را از شما تهیه کند.

 

قیمت شمش نقره

قیمت شمش با توجه به قیمت جهانی و همچنین دلار ایران و عرضه و تقاضا مشخص میشود

 

سرمایه گذاری در شمش نقره

درصد افزایش شمش نقره نسبت به طلا در اکثر مواقع رشد بالاتری داشته و لذا خرید شمش نقره برای سرمایه گذاری از سوی کارشناسان سرمایه گذاری توصیه میشود.

نحوه خرید شمش نقره

خرید شمش نقره از مراکز معتبر و دریافت فاکتور رسمی یکی از نکات بسیار مهمی است که باید در خرید شمش نقره به آن توجه کرد. زکوین شمش نقره را با گواهی ضمانت و شناسنامه شمش عرضه میکند.

کارمزد شمش نقره

کامزد شمش نقره بر اساس برند شمش تعیین میگردد و کمترین کارمزد توسط زکوین با فاکتور رسمی ارائه میگردد

 

 

شمش نقره 50 گرمی

 

 

blog.comments.leaveyourcomment
blog.comments.onlyregisteredusersleavecomments