خرید اینترنتی شمش نقره

شمش نقره

 

وقتی نوبت به خرید شمش نقره می رسد، سرمایه گذاران اغلب به شمش نقره به عنوان گزینه اصلی روی می آورند. چرا سرمایه گذاران شمش نقره را به سکه های شمش نقره انتخاب می کنند؟ در حالی که نظر هر یک از سرمایه گذاران مربوط به خودش است، عوامل مشترکی وجود دارد که بسیاری را به سمت شمش نقره سوق می دهد، از جمله:

انواع سبک ها: میله های ریخته گری، میله های ریخته شده با دست، شمش های ضرب شده
قیمت مقرون به صرفه: شمش های نقره نسبت به قیمت نقدی نقره نسبت به سکه های شمش نقره حق بیمه کمتری دارند.
گزینه های بی شماری: نه تنها شمش ها در سبک های مختلف موجود هستند، بلکه وزن های بی شماری نیز از 1 گرم و 1 اونس تروی تا 1 کیلوگرم و 400 اونس تروی در دسترس هستند.
اگر به شمش های نقره فکر می کنید، کافه سیلور مجموعه بسیار زیادی از شمش برای خرید دارد. در زیر می توانید با انواع مختلف شمش های نقره، دلایل محبوبیت وزن های مختلف آشنا شوید و حقایق جالبی در مورد برخی از محبوب ترین طرح ها بیابید.

شمش نقره

 

انواع شمش نقره
همانطور که در بالا اشاره شد، سبک های مختلفی از شمش های نقره برای فروش وجود دارد که هنگام سرمایه گذاری با آنها روبرو خواهید شد. شمش های ضرب شده به دلایل متعددی یک انتخاب محبوب در بین سرمایه گذاران هستند. یک شمش ضرب شده به صورت یک شمش نقره ریخته‌گری شده دراز شروع می‌شود که به یک دستگاه پرس فشار وارد می‌شود. این پرس کنترل‌شده توسط کامپیوتر، هر شمش را به اندازه و وزن دقیق برش می‌دهد و سپس طرحی را روی شمش مهر می‌کند. برخی از شمش های ضرب شده طرح های هیجان انگیزی دارند، در حالی که برخی دیگر فقط نشانه های مهمی دارند. شمش های ضرب شده به دلیل دقت درگیر و ضمانت سنجش وزن، خلوص و محتوای فلزی هر شمش بهترین انتخاب برای سرمایه گذاران است.

قیمت شمش نقره

از سوی دیگر، سرمایه‌گذاران و مجموعه‌داران ممکن است جذابیت شمش ‌های ریخته‌شده یا دست‌ریخته را بیش از آن بدانند که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد. پالایشگاه‌های بی‌شماری هنوز از این تکنیک‌های سنتی برای ایجاد شمش ‌هایی با استعداد کمی در طراحی استفاده می‌کنند، اما خلوص و ارزش مشابه هر شمش نقره‌ای دیگر. اکنون، مهم است که بدانیم همه شمش ‌های ریخته‌گری یا دست‌ریخته فاقد استعداد نیستند. پالایشگاه‌هایی مانند ضرابخانه آتلانتیس و فلزات گرانبها Monarch در ایالات متحده به تولید شمش ‌های نقره با مهر دستی با طرح‌هایی که تضمین می‌کند هیچ دو شمش در یک سری دقیقاً شبیه هم نیستند، افتخار می‌کنند.

فروش شمش نقره

صرف نظر از نوع شمش نقره ای که خریداری می کنید، می توانید مطمئن باشید که پالایشگاهی که آن را تولید می کند از محتوای نقره خالص 0.999 یا 0.9999 استفاده می کند. اکثر شمش ‌های نقره، اگرچه نه همه، با کارت سنجشی عرضه می‌شوند که هویت محصول را تأیید می‌کند و وزن، خلوص و محتوای آن را تأیید می‌کند.

شمش نقره تهران

سایز شما کدام سایز است؟
شمش های نقره در طیف وسیعی از اندازه ها وجود دارند. هنگام خرید شمش های نقره هیچ انتخاب اشتباهی وجود ندارد. محبوب ترین وزنه ها 1 اونس تروی و 10 اونس تروی هستند. دلایل متعددی در پشت این موضوع وجود دارد، از جمله تنوع طرح ها و سبک های موجود در این وزن ها و همچنین مقرون به صرفه بودن نقره در هر وزن. علاوه بر این، شمش ‌های نقره کوچک‌تر مانند این‌ها ذخیره‌سازی و فروش مجدد در صورت نیاز آسان‌تر است. با این حال، خرید شمش های نقره بزرگتر مانند 25 اونس، 50 اونس، 100 اونس و حتی 400 اونس نیز ارزش دارد.

شمش نقره مشهد

به طور کلی، با افزایش اندازه شمش ، حق بیمه نقره کاهش می یابد. خرید یک شمش تکی 400 اونسی می تواند برای خرید عمده مقرون به صرفه تر از خرید 400 میله انفرادی 1 اونسی تروی باشد زیرا به ازای هر اونس هر میله حق بیمه دارد. فقط به یاد داشته باشید،

شمش نقره تبریز

 

شمش نقره یزد

میله‌های کوچک‌تر، مقرون به صرفه بودن و انعطاف‌پذیری را در لحظه ارائه می‌کنند، در حالی که میله‌های بزرگ‌تر، سرمایه‌گذاری بزرگ‌تر در هر خرید را آسان‌تر می‌کنند. هنگام انتخاب یک میله نقره بر اساس وزن، این کاملاً به اولویت و اهداف فرد هنگام خرید نقره بستگی دارد.

شمش نقره 999

 

شمش نقره 500 گرمیشمش نقره 250 گرمی